AUTA BEZ PRAWA JAZDY

Na tej stronie znajdziecie Państwo aktualną ofertę posiadanych przez nas pojazdów samochodowych o kategori L6E tzw.

Pojazd Samochodowy Inny Czterokołowiec Lekki


UPRAWNIENIA DO KIEROWANIA

OD OSOBY, KTÓRA PRZED 19 STYCZNIA 2013 r. UKOŃCZYŁA 18 LAT NIE WYMAGA SIĘ UPRAWNIEŃ DO KIEROWANIA MOTOROWEREM, WYSTARCZY DOWÓD OSOBISTY !!!

Dla pozostałych osób niezbędne jest prawo jazdy kategorii AM, tzw Karta motorowerowa, która dodatkowo uprawnia do kierowania czterokołowcem lekkim.

Prowadzimy również kompleksowy serwis tego typu pojazdów wszystkich marek.

Do zakupionych u nas pojazdów zapewniamy stały dostęp do części zamiennych nowych i używanych.

Posiadamy w sprzedaży praktycznie każdą NOWĄ część zamienną do wszystkich marek, części blacharskie i mechaniczne między innymi: błotniki, maski, zderzaki, szyby, sanie, wahacze, ramy, lampy, lusterka, chłodnice, tarcze itd oraz wszystkie części mechaniczne, również każdą część silnika, skrzynie biegów, półosie, filtry, uszczelki, itd w razie potrzeby zapytanie o wycenę części można składać telefonicznie lub przez e-mail.

Możliwość kredytowania auta.

Każdy zakupiony od nas pojazd jest po wymianie filtrów i oleju.

Posiadamy duży wybór tego typu pojazdów.

MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU NA TERENIA CAŁEGO KRAJU.

W odpowiedzi na często zadawane pytania uprzedzamy, że nie istnieją tego typu pojazdy czyli z kategorią L6E, którymi można się poruszać bez prawa jazdy w wersji 4 osobowej, na każdy pojazd 4 osobowy wymagane będzie prawo jazdy. Pojazdy z kategorią L6E posiadają TYLKO I WYŁĄCZNIE JEDNA MAŁĄ TABLICE REJESTRACYJNĄ, jeśli jakiś posiada dwie sztuki normalnych tablic rejestracyjnych to trzeba liczyć się z tym, że do jego kierowania wymagane będzie minimum prawo jazdy kategorii B1. Każdy pojazd z kategorią L6E posiada masę własną do 350kg i moc nie przekraczającą 4,5KW.

Zapraszamy

+48 516 514 800 +48 514 922 732
Wyświetl większą mapę